| Hcaaa a întrebat:

Imi poate spune careva cam cum se vad pozele facute cu camera frontala a tabletei de 0.3 MP?

Răspuns Câştigător
| Nero a răspuns:

Destul de pixelate : http://www.notebookcheck.net/......-Front.jpg Cam asa. Daca chiar vrei poti sa o editezi cu niste programe free de pe MagazinPlay (daca ai android) cum ar fi Aviary sau photo editor

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Pixelizate la maxim.Dar dacă dispui de un program cu este GIMP de exemplu poți corecta acest neajuns, corectând manual luminozitatea, gama și crescând ușor contrastul, la care se aduga autocorecția.Succes

| gelu1970 a răspuns:

Crezi ca poti cere calitate la 0, 3 MP?