| sabinn21 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un iphone 7 plus dar am mari asteptari la camera frontala imi poate spune cineva care detine daca pozele ies bine daca au aceea claritate daca merita

4 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Daca vrei poze de calitate superioara, eu iti spun sa iti cumeri un DSLR profesional.

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Salut! Eu am 6s și vreau sa trec la 7.camera de pe 6s este excepțională, d-apăi la 7... iPhone ul are cea mai buna camera frontala, pe spate îl cam bat rivalii...

| Baciu_Rudyta_1989 a răspuns:

E un telefon foarte prost.
de ce crezi ca apar in toate reclamele?
tot ce e prost e promovat. plus bateria e proasta displeyul la fel are un disigne vechi de la ipone 5
daca vrei calita in poze putere si toate alae Samsung s7 edge e pentru tine

| Mihai1810 a răspuns (pentru Baciu_Rudyta_1989):

Nu comenta daca nu stii. Ai tinut in viata ta in mana un iphone?