| undevapemarte a întrebat:

Bună! Îmi poate spune cineva ce aș putea sa fac dacă televizorul se oprește după câteva secunde și se repornește apoi singur? Țin să menționez că nu pot sa îl opresc din telecomandă și nu merge să fac nimic pe el.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand verifica priza, poate nu este bagat corect in priza
Apoi verifica tot firul, poate este ciupit sau rupt pe undeva

| Wr3nch a răspuns:

Il scoti din priza, il lasi juma de ora, il bagi inapoi, testezi. Daca e la fel, e material de service. Ar trebui sa il rezolve gratis daca e in garantie.

| Alexalex1000 a răspuns:

E stricat, du l la un service de televizoare