| ioonutz a întrebat:

Imi poate spune cineva ce sunt cu extensiile de la Google Chrom si cum se folosesc si daca sunt gratis vreau sa tiu tot ce se poate va rog.

4 răspunsuri:
| manolo a răspuns:

Extensiile sunt menite să facă navigarea cât mai uşoară şi să ai totul pe aproape. De exemplu eu folosesc google mail checker care îmi arată mailurile primite în iconiţa ei fără ca eu să intru în mail, apoi folosesc o extensie pentru a descărca de pe youtube în format mp3 fără să mai fie nevoie de softuri siplimentare ca să fac asta. Depinde de nevoile tale şi de ceea ce vrei de la browser. Îl poţi face foarte frumos când vine vorba de extensii, fiecare ajutându-te în domeniul în care au fost concepute. Majoritatea sunt gratuite, poate că există şi cu plată, dar cu sigurantă cele free (care sunt foarte multe) te vor ajuta. Urmăreşte tutorialul acesta şi îţi vei cunoaşte browserul foarte bine. Baftă! http://www.videotutorial.ro/? p=3533

| manolo a răspuns (pentru manolo):

Ia tot linkul inclusiv p=3533 ( nu ştiu de ce îl arată aşa)

| ioonutz explică:

Si aplicatiile le pot lua de pe Chrome web store?