| SilviaGeorgianaa a întrebat:

Imi poate spune cineva de ce nu pot instala Adobe flash player?
Cand incerc sa-l instalez; se incarca jumate si apoi imi scrie eroare generala de instalare.

Funda!

8 răspunsuri:
| Dzeko7 a răspuns:

Ai netul slab asa mi se intampla si mie.

| Alexandru_Alex_1989_AOhf a răspuns:

Poti juca jocuri pe faebook sau anumite jocuri de pe google intrând pe browser nu pe google simplu sau google chrome

| SilviaGeorgianaa explică (pentru Alexandru_Alex_1989_AOhf):

Ce intreb eu si ce-mi spui tu -_-

| K0sti a răspuns (pentru SilviaGeorgianaa):

Pai el stie! Nu stie nici ce e ala un browser! Antivirus ai?

| Alexandru_Alex_1989_AOhf a răspuns (pentru K0sti):

laughing tu vorbești?

| K0sti a răspuns (pentru Alexandru_Alex_1989_AOhf):

Eu, altu, nu conteaza! Ia fii atent:
"Poti juca jocuri pe faebook sau anumite jocuri de pe google intrând pe browser nu pe google simplu sau google chrome"...te-ai scremut mult? happy
Ia mai studiaza putin problema!

| Alexandru_Alex_1989_AOhf a răspuns (pentru K0sti):

Eram pe telefon, mai am si alte surse, nu ca tine doar calculator

| K0sti a răspuns (pentru Alexandru_Alex_1989_AOhf):

Pierdere de timp cu tine!