| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

imi poate spune si mie cineva un program de editat poze (sa schimb fundalu pozei, culorile sa fac modificari) Care sa poata fi usor de folosit si sa il pot descarca free? Va multumesc!

7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca stii oleaca de engleza te descurci cu Photoshop. Da-mi PM cu poza, explicatii sau stiu ei eu. Ti-o fac eu daca nu e de muncit cu orele la ea. happy

| Cristy_6051 a răspuns:

Photoshop cs3... este foarte bun pentru a face orice
Photoshop cs2... este destul de bun... si foarte usor de folosit
Photoshop cs4... este un pic mai complicat dar estefoarte nou si bun. odata ce te inveti in ele este foarte usor!

| Aurelia a răspuns:

Photoscape cred...photoshop...

| adriana_sw33ty_angy explică:

@softcristi big grin pm? whistling big grin nu pot sa dau private message big grin mai bine da-mi tu un pm cu id tau si vb pe mess. binenteles daca vrei happy. multumesc! happy

Răspuns utilizator avertizat
| NoMore a răspuns:

Photoshop... dar e cam (foarte) greu.
Poti inceca si cu IrfanView...