| MadaZuza a întrebat:

Cine imi poate recomanda un program de editat poze bun si care sa fie si usor de folosit?

11 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Photoscape,Photobucket,Photoshop

| Public22 a răspuns:

Photoshop, sau photoeditor.

| Peaches a răspuns:

Ca versiune de telefon, eu iti recomand Photo Wonder. Are mai multe stickere dragute si efecte tari.
Sper ca asta ajuta! Have funwinking
Fundita?

~Roxetta

| Bizzle a răspuns:

Pizap, Photoscape, Photobucket, ACDSee Photo Manager, Photoshop

| TonyTZu a răspuns:

PhotoScape

| eueueueueue a răspuns:

Online:pixlr,picmonkey
sau Photoscape, Photoshop, Picasa.

| alexSMK44 a răspuns:

Uite un siti cu din astea casa alegi singur
https://play.google.com/store/search?q=photoshop&c=apps&hl=ro

| TurboBoost a răspuns:

PIXLR EXPRESS, este online, bun si destul de usor de folosit.

| katherinekath9977 a răspuns:

Photobucket...eu una il ador...acum nu stiu ce crezi tu.dar arunca o privirewinking

| Danutz08 a răspuns:

Photoshop + tutoriale / Photoscape (usor de folosit)