| Raluca7761 a întrebat:

Imi puteti da cateva exemple de telefoane cu tastatura querty slide si touchscreen? Pretul sa fie in jur de 1000 lei.
FUNDITA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nokia E7.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N97 mini

| Caracteromule a răspuns:

Samsung Galaxy Fit, il am si eu, e un telefon foarte bun

| unknownn a răspuns (pentru Caracteromule):

Ala n-are tastatura qwerty ma but,+ ca e un telefon foarte de rahat, cred ca e primul tau telefon de spui astastraight face

| Caracteromule a răspuns (pentru unknownn):

Ia uimestema, tu ce telefon ai, placat cu aur?

| unknownn a răspuns (pentru Caracteromule):

Am un telefon cat de cat acceptabil nu mizerii de la Samsung cu 300 de lei la liber.

| Caracteromule a răspuns (pentru unknownn):

Da bine bine, Nokia preistoric, normal cai mai scump cai de epoca laughing

| unknownn a răspuns (pentru Caracteromule):

Prietene...stii vorba aia, exista 2 feluri de telefoane, Nokia si restul.Nokia se pi*a de sus pe Samsung care e un zero barat.

| Caracteromule a răspuns (pentru unknownn):

Da da, cum zici tu, dar pana la urma ce telefon ai? ca nu ai mai spus, sau tie rusine?

| unknownn a răspuns (pentru Caracteromule):

Am un Nokia bineinteles.De ce sa-mi fie rusine? Crezi ca am Samsung ca sa-mi fie rusine?

Răspuns utilizator avertizat
| satanistu666 a răspuns:

Eu iti ofer ideea de : Nokia c3-01 este foarte bun