| RyAngel a întrebat:

Imi puteti da va rog niste lincuri catre date (inclusiv pretul) ale unor laptop-uri bune, tinand cont ca dispun de 2200 de lei(cred ca am scris corect, adica 22 de milione lei vechi) si as vrea sa aiba ecranul de 13-14 inch si sa aiba dotari gen microsoft 2007...si memorie destula(avand in vedere ca nu am decat documente si putine poze...) mersi mult pentru ajutor

4 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Poti gasi laptop-uri pe marile magazine online :
www.emag.ro
www.mediadot.ro
www.pcgarage.ro etc
La banii tai gasesti ceva bunicel, cat despre Microsoft 2007, banuiesc ca te referi la "word", Microsoft office dn cate am dedus, acesta nu o sa-l gasesti instalat pe nici un laptop, acesta se instaleaza separat, dupa achizitionarea lui! bafta!

| lucian a răspuns:

Ia-ti de pe pcgarage

| elenaA_9063 a răspuns:

Uite un link de unde poti alege. Te poti orienta si in functie de parerile cumparatorilor. http://www.emag.ro/notebook_laptop/pret,intre-2000-si-3000

| elenaA_9063 a răspuns:

Sau daca vrei sa te incadrezi in 2200 lei cu licenta windows 7 : http://www.emag.ro/notebook_laptop/pret,intre-1500-si-2000. Daca iti trebuie Microsoft office 2007 cu licenta il poti cumpara doar separat, dar costa exagerat de mult...