| ICanLoveYou a întrebat:

Ce as putea sa-mi fac la par pentru banchet avand in vedere ca am parul putin mai lung de umeri si breton? Poze, sfaturi orice se accepta:X...si poate daca stiti niste trucuri sa-ti ondulezi parul, sau chiar niste bucle foarte lejere tinand cont ca nu dispun de aparate speciale.:*

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Adeniy a răspuns:

Intra pe youtube la LuxyHair
Ca sa ti-l ondulezi poti de exemplu sa ti-l pui pe moate,bighudiuri de burete,pe sosete,harte, agrafe(in engleza se zic boby pins, in romana nu stiu, sunt suptiri lunguiete si negre).Sau t-l prinzi coc si ti-l usuci cu uscatarorul
Te sfatuiesc sa intri unde ti-am zis pe youtube, o sa gasesti sigur