| GeooAll a întrebat:

Imi puteti spune cum ma fac vip cu imved? pe imvu >:**

3 răspunsuri:
| AcuddlyToy a răspuns:

Hei,nu se mai poate cu imved fiindcă s-a închis.Ca să fii VIP poți plăti sau cineva VIP să-ți trimită VIP.Mai este o soluțiebig grinacă ai bani pe telefon, poți face cu telefonul vip. Sper că te-am ajutat.

| panteraX a răspuns:

Nu stiu

| Incolor a răspuns:

Nu mai poti sa primesti V.I.P de pe imved pentru ca site-ul s-a inchis datorita abuzului. Acum poti doar sa il cumperi sau sa rogi pe cineva sa ti-l faca gift.
Totusi am auzit niste zvonuri cu.m ca imved e deschis rar doar o perioada foarte scurta de timp.