| Cesea_Alina_1978 a întrebat:

Imi puteti spune cum pot face o tastatura sa mearga?

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Daca nu functioneaza in momentul in care o conectezi, atunci nu are rost sa te chinui cu ea. De obicei, ele cand se strica, nu prea se repara, adica, putini oameni cred ca s-ar chinui cu ele. In ziua de azi, tastaturile sunt foarte ieftine si nimeni nu se mai ocupa de ele. Am vazut tastaturi incepand de la 15-20 de lei pana pe la cateva milioane. Deci, nu ti-ar strica o tastatura noua. Nu o sa te coste o avere. Succes

2 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

O conectezi la portul USB sau PS/2, dai restart la PC.
Daca nu functioneaza asa, orienteaza-te spre una noua (se gasesc foarte ieftine):
http://www.pcgarage.ro/tastaturi/

| KateMiddleton a răspuns:

1.o conectezi la computer
2.o duci la reparat
3.iti cumperi alta.