| alex945 a întrebat:

Buna imi puteti spune daca Metin2tim este virusat?

14 răspunsuri:
| KIibrDM a răspuns:

Nu este virusat... L-am descarcat si eu si nu este virusat...

| SerafimHD a răspuns:

Toate au virusi, care pot fi inofensivi, sau nu cu softul tau.(chiar si mt2RO)

| IepureleCuLopată a răspuns:

Nu este! Il am si te asigur 100%!

| CRC98 a răspuns:

Nu este!

| IchigoFullbring a răspuns:

Nu este, am jucat pe el timp de 3 ani si tot praf is rolling on the floor

| Sweety25 a răspuns:

Nu stiu...

| sorinae a răspuns:

Nu este!

| xVLDx a răspuns:

Ma, nu-i mai crede pe astia care iti spun ca Metin2 TIM are virusi. NU ARE NICIUN VIRUS. Am dat 1 milion jumate pe BitDefender 2012, si crede-ma, imi detecta cel mai mic virus, dar la TIM... no problem, fara virusi, fara nimic. Vezi sa il descarci pe pe pagina lor, nu de pa alte site-uri, ca asa poate au virusi, dar de pe pagina lor, nu are pic de virusi. Funda? big grin

| boncioaga a răspuns:

Nu! cine tio zis

| 12dulcika12 a răspuns:

E foarte virusat crede-ma... am patio cu Metin2tim mi-am stricat eu calculatorul
deci nu te sfatuiesc sa il descarciwinking

| alex945 explică (pentru 12dulcika12):

Si ce Metin imi recomanzi, tu?

| 12dulcika12 a răspuns (pentru alex945):

Nici unul
happy

| ShakeJunt a răspuns:

Nu nu este, deoarece mie imi merge foarte bine poate ai un antivirus care ti-l detecteaza ca si virus

| DragonX a răspuns:

Nu este dar nu te juca uite niste mt care is mai bune :mt gm mode, exploosive, mt 2 rospeed, mt 2 fun, mundial etc... si mt 2 tim nu este virusat 1000000% din propia exp