| ClauCatalin a întrebat:

Buna,imi puteti spune daca stiti cum pot edita site-ul pe care ti-l da aia de la Liste2MyRadio? adica sa editez tot, sa pun poza pe background.....toate cele, ofer fundita
skype:claudiu.catalin4
Astept ajutor dar doar pe skype...varog,ofer

Răspuns Câştigător
| BigCode a răspuns:

Salut Claudiu. Nu sunt deloc familiar cu sit-ul celor de la listen2myradio dar iti pot spune ca prin editarea unui fiser css se poate schimba aspectul paginii tale de net, indiferent de natura ei. Daca ofera acces sit-ul tau fie prin ftp fie printr-ul fel de client care ruleaza pe net poti customiza cum vrei tu sit-ul.