| Elena007 a întrebat:

imi puteti spune si mie cum se face o coperta (de revista) in word? sau chiar o revista?

Răspuns Câştigător
| HunnyBAG a răspuns:

Depinde ce word ai, eu folosesc 2010, si la articole, dupa ce le-am scris am pus o imagine oriunde, chiar si in mijlocul textului, apoi am dat click pe ea si mi-a aparut format imagine sus, in bara cu instrumente, am dat click acolo si am avut mai multe optiuni, am putut edita chiar si imaginea, eu am fixat-o in spatle textului, acum depinde de tine cum vrei sa o faci, coperta o poti face cu diverse programe, sau poti lua pur si simplu o imagine si sa-i pui titlul.
Merge si in word 2007, in 2003 nu. Sper ca te-am ajutat :*

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat