| denisa55 a întrebat:

de ce de fiecare data cand incerc sa descarc un program, se descarca aproape de 100% sau pana la 100% si se opreste... sau cand incerc sa instalez un program, exact la fel se intampla. Cum pot rezolva asta?

4 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Ce repede schimba lumea sistemul de operare. E de la antivirus sau firewall, am patit-o cu kit-ul lui Bs Player, luat de pe site-ul oficial, doar ca Avast imi zicea ca l-a blocat, daca apucam sa-l downloadez, probabil Comodo l-ar fi blocat. Am luat programul de pe softpedia si a fost ok.

| valentin0127 a răspuns:

Depinde si de care site il descarci...winking

| terkilla a răspuns:

E de la windows are opsuri schimba-l asa am patit si eu se opreau la 99% s-au la 100% si apoi nu se intampla nimica am schimbat windowsu si gata problema rezolvata

| AwwrAllee a răspuns:

Asa m-i s-a intamplat si mie... e de la Windows, trebuie schimbat!