| Kittylover2011 a întrebat:

imi spune-ti si mie un site de unde pot sa imi aleg un aparat foto Nikon de calitate(sa nu fie profesional).Si neaparat as vrea ca aparatul sa aiba incarcator la curent! Multumesc! Funda happy

Răspuns Câştigător
| Lance a răspuns:

Vezi pe http://www.nikonisti.ro/parteneri

Acolo sunt trecute toate magazinele unde poti sa-ti iei sau sa comanzi un aparat. Majoritatea au prezenta in toata tara, cele care au doar la Bucuresti au contract cu firma de curierat la preturi foarte ok, de exemplu Pcgarage;)

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FloreaAdrian a răspuns:

F64.ro happy Poti sa iti alegi un aparat foto compact, DSLR sau mirrorless.