| asdfghevere a întrebat:

imi spuneti va rog cum sa imi schimb parola de la mess fara date... data de nastere? mersi mult :*!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Pentru a schimba parola unui ID de Y! M, acceseaza https://edit.europe.yahoo.com/....../change_pw si completeaza cu datele necesare.

| Jameson a răspuns:

Messenger>my account info se va deshide o pagina si introduci parola actuala si intri, dai pe optiunea ''change password'' sau modificare parola. depinde de limba.

| Ioana2222 a răspuns:

Intri pe yahoo! mail si vezi ca dupa adresa si parola scrie: "I can't access my account | Help". Dupa apesi I can't access my account si dai I forgot my password. Apoi dai next si introduci ID-ul tau si un cod care til dau ei mai jos si apesi iar next. Dupa iti spune sa introduci o noua parola si atat.
FUNDA?

| jezebel12 a răspuns:

Te loghezi pe Yahoo Mail si apoi intrii pe Account Info. Acolo iti mai cere sa te mai loghezi inca o data si apoi vei vedea Change your passoword.:d Atat!