| anonim_4396 a întrebat:

Buna imi zice cineva cum sa instalez aceasta tema: http://www.mylgcookie.com/index.php/topic,8589.0.html pe un telefon LG KP500 cookie acolo scrie in engleza daca ma puteti ajuta explicati-mi in romana, am descarcat tot ce trebuia.Multumesc anticipat! dau fundita!::*

2 răspunsuri:
| darkstar a răspuns:

Pai pur si simplu dai install (asa e la toate temele)

| Luci99 a răspuns:

Vezi si tu ca tutorial pe youtube in care ala iti arata cand scoate bateria si cartela si toate cele. merge, sa stii, eu am LG kp502 si exact pe asta mi-am instalat-o. trebuie si sa scrii pe acolo...

Cauta pe youtube channelul lgkp500arhives

Bafta!