| DeyutZZZa22 a întrebat:

Buna,imi zice si mie cineva daca pot vedea undeva cine imi viziteaza profilu de facebook?

Răspuns Câştigător
| ladydaianne a răspuns:

Nu poți.
"Facebook nu oferă opţiunea respectivă şi interzice aplicaţiile care ar putea oferi astfel de informaţii despre vizitatorii profilului tău."
De ce? Pentru că aplicațiile respective nu sunt altceva decât niște escrocherii folosite pentru a instala viruși pe calculatoarele victimelor.

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu poți.
Facebook nu are opțiunea asta.Probabil pe viitor, însă nu prea cred.
Baftă.

| grab a răspuns:

Nu prea se poate!

| fuzzer a răspuns:

Nu se poate. In cel mai rau caz iti poti intreba prietenii cine ti-a accesat profilul in ziua respectiva.