| unifight a întrebat:

intii de toate scuze pentru kategorie, e cea mai vizitata big grin vreau sa va intreb cine are boxe Genius SW-HF5.1 5050 V2, si daca aveti, vreau sa va intreb ce parere aveti? face sami kumpar si eu? cum lukreaza bassu, cum e volumu, adica destul de bun, kalitate etc? dau funda happy

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Am asa ceva sunt excelente indiferent de ce zic unii si altii incintele din lemn au rezonanta specifica si ca un sfat nu da statia mai mult de 60-70% si o vei avea mult timp... oricum isi merita banii

1 răspuns: