| 1234567890987654321miha a întrebat:

Intrebarea mea are legatura cu facebook-ul, stiu ca nu e un site potrivit pentru astfel de intrebari, dar nu am gasit nicaieri pe net raspunsul, sper ca
ma poate ajuta cineva. Deci, stiti ca acolo pe pagina unei peroane unde spune ca sunteti prieteni cu persoana respectiva este o optiune urmarire, cum ca urmaresti postarile acelei persoane. Intrebarea mea este daca un prieten nu are activa acea optiunea cum ca-mi urmaresti postarile si eu dau like cuiva ii apare la noutati? Sper ca intelegeti ce vreau sa spun Va rog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| dumitrache1000 a răspuns:

Nu-i apare decat daca il urmaresti.

| 1234567890987654321miha explică (pentru dumitrache1000):

Dar in legatura cu peietenii comuni? Ce poti face ca sa nu se vada?

1 răspuns: