| B3bytzaa a întrebat:

La google chrome sunt acele 8 patrate in care iti poti pune site-urile preferate dar mi-am sters istoricul si site-urile au disparut cum pot sa le pun inapoi?

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Nu le pui tu la loc. Ele apar acolo datorita istoricului. Trebuie sa accesezi din nou acele site-uri cat mai des, cum ai facut si pana acum de ti-au aparut acolo.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra pe fiecare, pe rand, da la favorite (dai clic pe steluta din dreapta ferestrei unde scrii URL-ul) si o sa-ti apara iarasi. Succes si numai bine!

| soul2soull a răspuns:

Google chrome nu prea este un browser bun + ca google stie ce faci tu pe net in orice secunda...recomand firefox iti pui bookmark sidebar si le ai in partea stanga pe toate
am facut un screeenshot
http://i227.photobucket.com/albums/dd149/soul2soull/Untitled-1.jpg