| Deliaandreea5 a întrebat:

Hello, dau comandă pe shein de mai bine de un an, în seara asta din greșeală am apăsat pe receive(primire) desi comanda mea este în proces de livrare, i s-a mai întâmplat cuiva? Si oare mai ajunge?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

De ajuns trebuie sa ajunga si daca ai dat click pe primire!
nu am Shein dar este comuna cumva cu AliExpress pe care il folosesc eu des
Din punctul meu de vedere si din cate stiu de pe AliE, nu vor fi probleme pe partea asta ca numai ajunge coletul!

| Violleta2022 a răspuns:

Da, va ajunge, dar va trebuii sa ai rabdare fiindca uneori dureaza 3- 4 saptamani pana ajunge la destinatie, depinzand de cat de aglomerati sunt si daca au toata marfa intr-un singur depozit sau trimit comanda de la alt depozit.

In orice caz, eu nu inteleg cum poti sa apesi pe "received" cand nu trebuie sa atingi nimic, dupa incheierea cumpararii.
Dupa ce ai selectat produsul cu atentie, apesi pe "cumapara acum" apoi platesti online si dupa aceea nu mai faci nimic, intri in cont dupa 2-3 zile sa vezi daca a plecat din depozitul lor, ca de venit nu poate ajunge instantaneu, ca vine din China cu cel mai incet si mai ieftin serviciu postal, de aceea ajunge dupa cateva saptamani in Romania.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O sa iti ajunga comanda ca ei te au in baza de date si stiu cand comanda a ajuns la tine