| Play4Fun98 a întrebat:

la telefoane ce insemna procesorul? adica conteaza asa de mult? ce alegi intre unul cu procesorul de 800mhz dul-core si unul de 1 GHz - Chipset Qualcomm Snapdragon S1 - GPU Adreno 200 multumesc muuuult urgent plsss...

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Procesorul conteaza foarte mult, cu cat procesorul e mai bun cu atat telefonul va fi mai rapid...totusi la un telefon conteaza si alte lucruri si nu il poti alege doar dupa procesor

| Remus13 a răspuns:

Conteaza procesorul la telefoane pentru ca daca n-ai un procesor bun nu ti se misca bine aplicatiile pe el. Eu as alege procesorul de 800mhz dual-core.