| daniel10vasilca a întrebat:

La telefon poti sa prinzi wireless? Imi trebuie pentru. telefnoul Nokia 2730 clasic mai ales. happy
Funda tonguewinking

Răspuns Câştigător
| teodor10 a răspuns:

Telefonul asta nu are modul wireless integrat. Poti verifica daca un telefon are, tastand codul *#62209526#, astfel iti va aparea Adresa MAC Wireless (M A C _ W L A N)

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NU are wireless!

| Robert a răspuns:

Il prinzi cu mana.El se vede doar cu ochelarii de soare. Apropo telefonul tau nu are wi-fi asa ca degeaba il prinzi.laughing

| BroascaDeMenta a răspuns:

La telefoane poti sa prinzi wirles daca stai langa un restaurant, bar, terasa... care are wireless
Dar telefonul de care zici tu nu prinde, am avut si eu unu