| Hasss a întrebat:

Buna la toti am intalnit o problema si nu-mi dau seama cum sa o rezolv am un dvd lg ca asta http://www.emag.ro/dvd_playere_recordere/dvd-player-lg-d vx689h--pDVX689H si un stick de 2 gb pe stick am pus doua filme format avi dar nu vrea sa mi le vada? dc? :(( muzica mi-a vede dar filmul dc :((((( plz help!

plzzz ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| trofinvladut a răspuns:

Am vazut ca DVD-ul tau nu reda decat formatele video MPEG4 sau WMA.Deci converteste filmele in formatul MPEG4 sau WMA tu alegi, ieu iti recomand MPEG4. Poti sa le convert-esti cu softul anyvideoconverter.
FUNDA?