| dfcsb97 a întrebat:

am un stick de 8Gb si as vrea sa il introduc in tv sa vad filme cu el. Cand il bag in slotul usb al televizorului, pur si simplu televizorul nu il citeste (nu il vede) am fost informat ca memoria stickului este prea mare si din cauza asta tv-ul nu il vede. Cum ii micsorez memoria? sau ce trebuie sa fac sa il recunoasca televizorul (am un tv sony bravia ) Plz help. dau fundita pentru cine ma ajuta sa rezolv problema

2 răspunsuri:
| dfcsb97 explică:

Filmul este avi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony bravia recunoaste doar. avi. mpeg sau hd rip. deci ai grija ce filme pui pe stick.