| KiLL007 a întrebat:

Buna la toti, Am o intrebare de ce am lag in toate jocurile de la ce poate sa fie
AM procesor Amd athlon tm 7450 dual-core 2. 4GHz
Ram 4gb
Windows 7 x64
Placa video nVIDIA getforce 210 1gb ddr3 64 bit

2 răspunsuri:
| sfechis a răspuns:

Sall..eu am un pc mult mai slab un Intel de 2. 0Ghz dual core si 3 gb de ram..si o placa video nvidea geforce 6200 turbo cache laughing de 256 mg nu stiu de cati biti e.dar nu am probleme cu jocurile online..mai bine ai pune rezolutia mai mica.ca si eu joc jocuri online spre exemplu fifa 2011 dar am pus rezolutia mica si very low si imi merege super.

| pHe0Nix a răspuns:

Normal ca ai, in 2012 placa video ddr3 + 64 bit?
Macar una GDDR5 128 bit
Ce monitor ai? Pe ce rezolutie joci?
Mai scade din rezolutie in jocuri si detalii mai putine, vezi asa, daca e pe 64 bit placa, bafta!