| danielb a întrebat:

La un abonament orange de internet imi ofera 1, 5 GB trafic. Ce inseamna asta? In ce consta? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DonyHD a răspuns:

Adica atata ai limita cat poti sa stai pe net de ex daca intri pe site-uri iti ia putin cativa kb dar de ex daca iei un joc de 500 mb iti mai ramane un gb. sper ca ai inteles noroc.

3 răspunsuri:
| Blablabla0012 a răspuns:

Este foarte putin, e bine daca te tine o ora. Daca aveai 150 mai mergea. Nu e avantajos abonamentul, mai bine iti activezi cadou net nelimitat timp de o saptamana care te tine o groaza happy eu il am de 5 luni iar verisorul meu de 9 luni happy + ca ai net chiar daca esti in perioada de gratie tongue

| cila1995 a răspuns:

Asat ar insemna ca poti downloada doar 1, 5 gb si dupa aia viteza de navigare va fi minimala undeva de 3-4 sau putin mai mult kb adica pachetul este limitat nu poti downloada e facut mai mult doar pentru navigare.

| Doreliana a răspuns:

Inseamna ca poti intra pe retelele sociale, gen facebook, twitter, etc si poti naviga pe internet, eventual downloada imagini, melodii, etc