| BoqdanMihai a întrebat:

lamuriti-ma si pe mine care este ideea cu facebook-ul acesta tampit pentru cei care dat cerere prieteni chiar daca nu te cunosc, care au pe facebook cate 1000-3000 de prieteni dar nu se cunosc mai mult de 50 de persoane sa zicem din cele 3000

Răspuns Câştigător
| diwa a răspuns:

Depinde. De exemplu exista "baieti" disperati dupa fete, care cum vad una "buna" imediat ii dau add, ajungand astfel la 3000-4000 de prieteni. Sau exista fete "bune" (alea cu poza dezbracatae si etc), care dau accept oricui, pentru a primi cat mai multe like-uri (si din pacate chiar primesc). Pentru ei e interesant sa vada lumea cati prieteni au, cate like-uri au, cat de "placuti" si "iubiti" sunt. Sunt frustrati care vor atentie si atat!

1 răspuns:
| Ichnat a răspuns:

Este ca o competitie... Sa zicem: eu am 39999 prieteni tu ai 40000. Deci tu esti mai tare tongue