| abc_5716 a întrebat:

lg ks360, samsung corby sau samsung corby pro(samsung B5310)?

cat ar costa samsung corby si cat samsung corby pro?love struck

fundita+vot! love struck

Răspuns Câştigător
| TsutsaHippie a răspuns:

Eu am SAMSUNG CORBY si am dat cam 500 de lei si am un prieten cu SAMSUNG CORBY PRO si a costat in jur de 700-800 de lei. Funda?

2 răspunsuri:
| PikaRawrr a răspuns:

Pai Samsung corby cand l-am luat aveam parca abonament dar a costat 1 minion(100 lei) din magazin asa ca e destul de ieftin(dar se strica repede. dupa mine)
corby pro sincer nu stiu cat costa?

| DevilPinkPinkyLight a răspuns:

Stiu sigur ca Samsung Corby costa intre 400 si 500 de lei (depinde de unde il iei Orange, cosmote etc.) si Samsung corby pro nu stiu!