| Trif_Adina_1984 a întrebat:

m-a blocat un prieten dupa care a incercat sa ma deblocheze, am primit cerea de prietenie, dar eu din greseala am apasat de doua ori la casuta not now nu stiu ce sa fac ca nu il mai vad pe facebook deloc daca ii dau cautare de pe contul meu, cum sa-l gasesc, vreau sa-l adaug din nou in lista mea de prieteni? Va rog sa ma ajutati. Multumesc!

1 răspuns:
| Confucius a răspuns:

Incearca sa luati legatura "face to face" sau daca nu intra de pe un alt cont de facebook si trimite-i un mesaj in care ai spui cine esti si ce s-a intamplat mult succeswinking

Daca ti-am fost de ajutor cu ceva nu uita de sa ma ajuti inapoi cu o funda! Multumesc happy