| BeautyInsiderRalu a întrebat:

Heii toata lumea! As avea si eu o mica problema, pe facebook, nu mai pot da cereri de prietenie nimanui! Cand vreau sa adaug in lista pe cineva asa imi aparebig grino you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem. si nu inteleg de ce! Poate este din cauza ca cineva m-a blocat in orice caz nu prea cred ma inteleg foarte bine cu toata lumea, nu ma laud sau ceva! In plus eu pe facebook ca sa zic asa am doar cunoscuti. Poate ca este din cauza ca in ultima vreme am dat prea multe cereri de prietenie?! Nu stiu sincera sa fiu, cand am incercat sa o adaug pe sora mea in lista asa mi-a scris cu toate ca spune ca am voie sa adaug colegi de scoala/servici, prieteni sau din familie, si ea este din familie! Oricum ajutati-ma...va rog frumos, multumesc anticipat si fara cuvinte urate va rog. Astept raspunsurile voastre cat mai repede, si as mai avea o problema cand adaug un prieten imi scrie acea lunga lunga `poveste` si mai imi apare report the problem, cand dau acolo imi zice sa trimit nu stiu ce mesaj si toate prostiile astea. Daca daum mesaj sa raportez problema nu-mi apare nimic, nici macar un mesaj inapoi. Va dau si funda si va voi da si vot dar mai trebuie sa asteptati pana voi deveni membru senior!:* va pup!:*:*:*

2 răspunsuri:
| PisicutzaCenusie a răspuns:

Ai trimis prea multe cereri.In maxim 4 zile o sa se repare.Te pu!

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Bună! Ai trimis prea multe cereri de prietenie și nu ți-au fost acceptate.
După 14 zile vei putea trimite din nou cereri.
Și eu te pup!kiss