| wendy434 a întrebat:

Ma ajutati plz fiidca n-am placa audio instalata( realtek Ac97)imi spuneti cum trebuie sa fac? sau trebuie doar so iau pe pe net si dupa instalare sal resetez?

3 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună seara.Da,metoda pe care aţi vrea să o aplicaţi este bună. Scrieţi pe google driver-ul, descărcaţi-l, instalaţi-l şi apoi daţi un restart.Lucrurile vor merge ca unse. Sper să vă fi fost de folos, o zi bună.

Răspuns utilizator avertizat
| iamunknown a răspuns:

Downloadeaza driverul, instaleaza`l, apoi restart pc si gata happy