| VadPorci a întrebat:

Cum imi pot instala driverul pentru placa de sunet ca numai merge plzz.
Stiu ca am placa Speakers(Realtek AC97 audio)si driverul stiu ca se numeste Rtkvac.sis
FUNDAA MAREE SI VOT

3 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Da in Google "driver realtek ac97) si deschide rezultatul de la Softpedia. Descarca de acolo, instaleaza si asta-i miscarea. Succes!

| sonya a răspuns:

Pai incearca sa iei de pe net driver-ul, sau sa il instalezi de pe cd daca il mai ai. Deschizi folder-ul fisierul ce e si te descurci ca nu e greu. Dublu click si intstalezi. din cate stiu eu sis parca era pentru telefoane. Trebuie sa ma mai documentez. Oricum ce instalezi trebuie sa fie executabil. exe. Succes!

| 9gygy a răspuns:

Pai ce nu reusesti de fapt? NU ai driverul sau nu stii sa il instalezi? Ar putea fi si placa de sunet arsa... mai rar, dar nu imposibil.