| DeMentaa a întrebat:

ma enereveaza youtub-ul cand ma uit la un filmulet mi se tot intrerupe. ce pot sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Schimba flash player-ul pe care il ai ca poate ai o versiune mai veche, dar toata chestia asta depinde si de viteza ta de internet.

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu fac ce sugereaza si xibalba. Daca totusi nu reusesti inseamna ca ori este de la internet ori de la calculatorul tau. Este posibil sa ai niste virusi infiltrati si e recomandat sa ii cureti si sa reinstalezi sistemul daca se blocheaza mereu si stii ca tu ai internet cu viteza mare.

| User a răspuns:

Poate nu ai curatat pc-ul de cam mult timp. si eu am patit asa. Curata pc-ul cu CCleaner si o sa-ti mearga.

| xibalba a răspuns:

Sa astepti inainte cam 5-10 minute sa se incarce, iar apoi ii poti da play in liniste.

| maniac a răspuns:

Schimba-ti placa de retea care ar costa cam 15-20lei si o sa vezi niste schimbari drastice.

| AleandraIleana98 a răspuns:

Dai pauza si asteapta pana ajunge linia aceea rosie pana la capat si apoi dai play si o sa mearga cel putin eu asa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce toti avem aceeasi problema eu ma gandesc sa nu mai intru pe TPU, cred ca ne-au bagat virusi in pc-uri ca sa nu mai intram pe alte siturihee hee