| downloadjocurionline a întrebat:

Salut, de 3-4 zile mi se tot intrerupe youtub-ul cand dau 1080p Dar cu 5-zile mergea perfect am luat vreo 2-4 virusi înainte, am schimbat windows dar de geaba am sters placa video 9800GT de praf de la ce o fi, de la processor-ul Intel core 2 duo la afectat virusi sau placa a fost afectata de la ce se întrerupe? FUNDĂ

4 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Placa video are cooler?

Răspuns utilizator avertizat
| TheHunterMan a răspuns:

Cred ca tu vorbesti de buffering...aia poate fi din cauza internetului tau care este mai slab.Sau daca nu e bufferng poate ca nu iti spuorta calculatorul(procesorul si placa video mai exact) video-uri care sunt tot 1080p dar sunt in 60fps

Răspuns utilizator avertizat