| Sachabella a întrebat:

Ma intrebam daca atunci cand blochezi pe cineva pe whatsapp primeste un mesaj de atentionare ceva in genul ca persoana respectiva l-ar bloca?

Răspuns Câştigător
| Mari_Elena_2000 a răspuns:

Buna...nu, persoana respectiva nu-ti va putea vedea statusul si nu iti va putea da mesaje...dar whatsapp nu ii va da niciun mesaj de atentionare...pur si simplu isi va da seama singur ca l-ai blocat.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii apare nimic si nu isi da seama.Nu poate sa iti vada poza si statusul daca schimbi ceva dupa ce blochezi. II apare ce poza si status aveai cand l-ai blocat. El/ea poate sa iti scrie mult si bine, dar tie nu iti apare deloc ce a scris.

| NellieLovett a răspuns:

Nu

| Francesca1997 a răspuns:

Nu primeste nimic stai linistit/a, blochează-l cu placere