| anonim_4396 a întrebat:

ma joc si eu san andreas, am ajuns la o misiune numita new model army si acolo trebuie sa te duci cu un elicopter care este prevazut cu un macnet si trebuie sa iau niste bombe ...nu reusesc adica ma pun deasupra lor si nu le ia trebuie apasat ceva buton? m-am uitat la tutoriale pe youtube dar nu ma ajuta cu nimic.Multumesc

2 răspunsuri:
| katala a răspuns:

Sari peste misiunea asta. E de rahat elicopterul ala. Nu poate fi controlat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hm. trebuie sa apesi pe ALT sau CTRL numai stiu exact. e usor