| dyenutzza_4379 a întrebat:

Buna ma numesc diana si am 8 ani si nu stiu cum sa imi bag poze de pe telefon pe calculator ma puteti ajuta va rog?

5 răspunsuri:
| FanTpu1 a răspuns:

Foloseste cablu de data USB pe care ti la dat de la telefon...

| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Daca ai cablu de date, il folosesti ca sa conectezi telefonul la calculator. Deschizi folderul din telefon, copiezi pozele cu optiunea "Copy", intrii in folderul unde vrei sa le copiezi, dai click dreapta si faci click pe "Paste".
Daca nu ai cablu de date, scoate cardul de memorie (daca ai) si pune-l in calculator. La fel, "Copy" din telefon, "Paste" in comp.

| bigalow a răspuns:

Buna diana deschizi in my computer folderul de unde ai tu muzica cum a zis fan tpu1 trebuie sa ai cablu de date, dai copy din pc pe o melodie intri in cardul sau memoria telefonului unde ai tu muzica si dai paste

| bigalow a răspuns:

Scuze am vazut ca vrei sa pui poze si am zis muzica e acelasi lucru

| YuRiuTzq a răspuns:

Te duci la magazin, iei telefonul cu tine, le arati ce marime are ala, si apoi iti un cablu USB, il bagi in telefon si-n unitate si asta a fost