| lavinia1995 a întrebat:

Buna`! ma puteti ajuta cu ceva va rog? am 2 zile de cand nu mai pot intra pe face`book imi spune: (Someone May Have Accessed Your Account
To secure your account, you'll need to answer a few questions and change your password.

For your protection, no one can see you on Facebook until you finish.) am facut tot posibilul. mi-am schimbat si parola dar cu nici un raspuns. pur si simplu eram pe face`book si mi-a iesit. din ce cauza? m-a blocat oare cineva si astia de la face`book mi-au inchis contul? si daca e asa il voi mai putea folosi?

Răspuns Câştigător
| cqalin a răspuns:

Contacteaza-ma pe privat, messenger, pewntru ati da detaliile de intrare, asa eviti ca altii sa iti intre in cont, mi s-a intamplat si mie pentru accesarea unui link primit pe chat

id meu : q_alin

iti voi explica pasii pentru deblocarea contului

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai raspuns si la intrebarile secrete? Pe care ti le-a pus si cand ti-ai facut contul?

| pozeanimate a răspuns:

Seteaza data anul si ora cu cea reala de acum, ar trebui sa ajute