| lora3u a întrebat:

Am o problema cu contul de facebook. Nu-mi mai intra in el. Desi scriu e-mailul corect si parola corecta, imi spune ceva de genu : " To help keep your Facebook account secure in the future, please select a new password. If any of your other online accounts (such as email) use your current Facebook password, you'll want to select a new, unique password for each of those accounts too." Si imi cere mereu sa schimb parola. Dupa ce pun o noua parola, problema se repeta. Ce e de facut? Nu prea as vrea sa imi schimb contul de facebook. sad Poate ma ajuta cineva sa repar problema.

1 răspuns:
| Brunette159 a răspuns:

Poate sa ti s`a spart contul ca poti sa schimbi si email-ul sau poate a facut careva vreo gluma proasta.