| dydydeea a întrebat:

mai am inca o intrebare laughing! eu sunt admina la o pagina de facebook( nu cred ca trebuie sa dau numele) si sunt pusa ca admina( pe un cont de facebook) si as vrea sa fiu tot admina la acea pagina de facebook dar sa intru de pe alt cont (adica acum sunt intrata pe pagina prin contul X-inseamna un cont, sa zicem, si as vrea sa intru tot pe pagina aia de pe alt cont-sa fiu intrata pe pagina prin contul Y ) Adica as vrea sa mut administrarea paginii de facebook pe alt cont. Sper ca ati inteles ce am vrut sa zic! Daca stiti spuneti-mi plizz! Si nu va bateti joc! mersi frumos

1 răspuns:
| CandyღDulceata a răspuns:

Buna! Imi pare rau dar nu se poate sa zic asa " transfera " pagina doar daca intri pe acel cont pe care a fost creata, dar in orice caz daca ai dori sa iti faci alta pagina ( acceiasi ) trebuie sa iti faci alt cont si pe acel cont sa faci toot aceiasi pagina laughing complicat dar sper ca ai inteles! big grin