| zizo a întrebat:

Buna,mi-a aparut dintr-o data cand navigam pe internet o instintare,cica tocmai am castigat un premiu instant, sunt fericitul castigator al unuei tablete ipad mini? oare e adevarata chestia sau e facatura?

7 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

E o tampenie, mereu apare si la mine, crezi ca asa usor se castiga pentru nimic? laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt reclame sa te faca sa dai click si apoi sa aiba vizitatori.

sa stii ca niciodata nu vei castiga nimic din senin fara ca macar sa participi la vreun concurs

| Musique a răspuns:

Sunt doar reclame și prostii.
Baftă! happy

| lpavel a răspuns:

Nu este adevarat si nu te lua dupa astfel de tampenii ca vei avea de pierdut...

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Nu-i adevarat, e o minciuna sfruntata, aparuta doar ca sa faca reclama la anumite produse. Este doar comercial, nimic mai mult.

| WildDream a răspuns:

Daca era asa aveam colectie de tablete la cate am "castigat" laughing

| SaTaRRaL a răspuns:

Nu e nimic adevarat.Sunt doar metode prin care iti poti virusa calculatorul mai bine nu ai da click pe ele.