| Catalina666 a întrebat:

Mi a spart cineva contul de facebook..nu stiu cum e posibil fara sa aiba acces la email sau numar..cine ma poate ajuta sa recuperez? nu mai am acces la email deoarece a fost sters si doar la numar pot accesa dar nu l mai am..ma poate ajuta cineva va rog?

3 răspunsuri:
| Adiadictie a răspuns:

Eu nu te pot ajuta. suna la asistenta Facebook

| GabrielGL a răspuns:

Daca nu mai ai nici o securitate ia-ti adio, dar sa fie contul tau, imailul are si el un alt imail si un nr de tel, la Facebook la fel, data viitoare securizeazale mai bine si o data la cateva luni mai treci pe la setari sa vezi daca ma e nr ala de tel si imailul

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil este cel mai bun prieten sau prietena, care a avut acces si la emil si la telefonul tau, cand ti-au venit in vizita, sau ti-ai lesat telefonul ep masa nesupravegheat.