| Steffana a întrebat:

Mi-am creat un nou cont cu datele mele reale, ok, m-am logat și au trecut 20 h de când mi-am creat contul. Țin sa precizez ca nu mi-am pus nicio poza de profil nimic cu mine... Am pus o poza cu doi îndrăgostiți! Tot aseară am întrat la "confirma-ți identitatea" le-am trimis poza cu buletinul! Azi era în curs de verificare... Acum câteva minute îmi spune sa le trimit o poza cu mine clară! Și mi-au blocat temporar contul pentru a analiza fotografia mea! Ce se întâmplă? Dacă le-am trimis poza cu mine o sa mi-l deschidă sau nu? Va rog să-mi răspundeți! Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| wj a răspuns:

Ai uitat sa mentionezi ce cont ti-ai creeat, unde, si de ce ar cere o poza cu cartea de identitate.

| Steffana explică (pentru wj):

Cont de Facebook! Nu mi-a cerut poza cu cartea de identitate. M-au deconectat de la Facebook, mi-au blocau contul, și mi-au cerut să le trimit o poza cu mine clară. Le-am trimis, dar nu știu dacă mi-l vor mai redeschide! Ca de multe ori apare ca notificare "Cont dezactivat"