| userjune90 a întrebat:

Bună! Mi-am cumpărat în urma cu 2 zile un Samsung a34, merge totul bine, însă când vreau să fac un tiktok se aude un bâzâit foarte puternic de la difuzor peste sunetul de la tiktok. Este ciudat, pentru ca pe YouTube merge bine, spotify, când vreau sa vad un clip tot la fel, adică peste tot e perfect. Singura problema e atunci când vreau sa ma filmez pe un sunet de pe tiktok, e deranjant totuși.
Știți cumva de ce? Și cum as putea sa rezolv? Nu e mare chestie, doar ca prefer sa fac clipuri decât sa-mi fac poze și da, m-ar ajuta. Dau funda

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate o fi defectiune tehnica de la tik tok daca spui ca in rest telefonul merge bine

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este de la aplicație