| OMGisBrainiac a întrebat:

Mi-am cumparat o tableta Vodafone Smart Tab II de 7 inch dar nu ii gasesc functia 3G desi scrie ca o are...

Imi puteti da niste sfaturi sa imi ziceti niste aplicatii gratuite care sa aiba aceeasi functie si sa mearga aproape la fel ca pe telefon un apel
Am viber dar nu toti prieteni mei au instalatata aceasta aplicatie...
Aveam incorporata doar mesagerie [pot trimite mesaje] dar nu pot suna

Multumesc, Dau funda

1 răspuns:
| anqwe a răspuns:

Daca nu ai functia 3G, adica tableta ta sa aiba acel slot pentru cardul tau (ca si acela de telefon) nu poti accesa internetul decat prin wi fi si nu poti suna, deoarece nu ai cartela. De asemenea, nu poti folosi whatsapp (destul de utila si populara) insa iti recomand skype pentru convorbiri prin intermediul wi-fi-ului.