| OMGisBrainiac a întrebat:

Mi-am cumparat o tableta Vodafone Smart Tab II de 7 inch dar nu ii gasesc functia 3G desi scrie ca o are...
Imi puteti da niste sfaturi sa imi ziceti niste aplicatii gratuite care sa aiba aceeasi functie si sa mearga aproape la fel ca pe telefon un apel
Multumesc, Dau funda

3 răspunsuri:
| RzV28 a răspuns:

Salut daca vrei sa conectezi modemul pentru net 3G se va conecta singur iar pentru apeluri trebuie sa ai o aplicatie sa ceva instalata pe ea din fabrica.Bafta!

| OMGisBrainiac explică (pentru RzV28):

Dar nu o gasesc... aplicatia am verificat si am descarcat viber dar nu toti prieteni mei au telefon in care se poate instala aplicatia

| dani1947 a răspuns:

Eu zic mai bine sa mergi de unde ai cumparato si sa iti dea ei sfaturi!